vetlines

Poultry Africa 2022 w Kigali; Rwanda 5-6 PAŹDZIERNIKA 2022


Wzięliśmy udział w targach POULTRY AFRICA 2022 w Kigali; Rwanda 5-6 PAŹDZIERNIKA!

To było wspaniałe doświadczenie!

Zobacz dlaczego!

Trzecia edycja Poultry Africa, z ponad 120 wystawcami z 30 krajów, była jak dotąd największa. Wzbogacony program konferencji objął kilka sektorów w łańcuchu produkcji drobiu. Szczególną uwagę poświęcono tematom takim jak bezpieczeństwo biologiczne w rolnictwie, gospodarka wodna, bezpieczeństwo żywności i zdrowie zwierząt.

Wydarzenie  gościło delgatów z Rwandy, Nigerii, Ugandy, Kenii, Ghany, Etiopii, ale także z RPA, Sudanu i wielu innych krajów, w tym Polski. W tym roku targi odwiedziło około 1600 odwiedzających, decydentów i kupujących.

Nasze stoisko przyciągnęło uwagę osób zainteresowanych żywieniem zwierząt i naturalnym wspieraniem ich leczenia. Nasi przedstawiciele usłyszeli mnóstwo pozytywnych słów na temat działalności firmy. Klienci chwalili produkty VETLINES przede wszystkim za najwyższą jakość i skuteczność. Pozytywne opinie dotyczyły również designu etykiet i solidnych opakowań. Okazuje się, że te elementy są również bardzo ważne z punktu widzenia konsumenta. Na szczególną uwagę zasługuje jednak cała idea naszej firmy, czyli wykorzystanie natury w hodowli zwierząt. Niezmiernie cieszy nas fakt, że nasze pomysły są doceniane i wspierane przez społeczeństwo na całym świecie. Wierzymy, że nasze działania mają na celu uczynienie świata lepszym, a rolnictwo bardziej zrównoważonym i racjonalnym.

Zwróciliśmy na siebie uwagę do tego stopnia, że lokalna telewizja postanowiła nagrać materiał o naszej firmie i ideologii, którą się interesujemy!

 

Mamy nadzieję, że na więcej tak wspaniałych spotkań z Wami!